עצמאות לכולם

עצמאות לכולם

לראשונה בישראל יעלה ביום העצמאות קמפיין שילוט חוצות ענק נגד אכילת בשר בכל רחבי הארץ.

מתוך 150000 ₪

עצמאות לכולם - בכמה מילים

יום העצמאות בישראל הפך ליום מסורתי שבו אזרחי המדינה חוגגים את עצמאותם על ידי הרג ושלילת עצמאות של בעלי חיים. דווקא לקראת יום העצמאות הזה, נעלה בקמפיין שילוט חוצות ארצי שיכלול פרסום על אוטובוסים, תחנות אוטובוס, רכבות, שלטי חוצות, עמדות הסברה, טעימות מזון טבעוני מחוץ לסופרים ועוד.

השילוט יראה את המחיר האמיתי של כל המבורגר, נקניקייה או סטייק שאנשים בוחרים לאכול, ויגרום לאנשים לעשות את הקשר בין האוכל שהם אוכלים לבין הפגיעה שנגרמת לבעלי חיים.

מה שמייחד את קמפיין שילוט החוצות "עצמאות לכולם" הוא היקף הפרסום שמתוכנן להגיע לכל המדינה ובכל המדיומים האפשריים - אוטובוסים, רכבות ושלטי חוצות. אבל זה לא הסוף, הקמפיין טומן בחובו הפתעה נוספת שעתידה להפוך את קמפיין "עצמאות לכולם" לשיחת היום בכל בית.

איך אנחנו הולכים לשנות מציאות?

* לראשונה בישראל יעלה ביום העצמאות קמפיין שילוט חוצות מאסיבי בכל המדיומים הציבוריים.

* השילוט של בעלי החיים ייחשף למיליוני אנשים בכל יום ויעלה את סוגיית אכילת בעלי חיים לסדר היום דווקא סביב יום העצמאות - "חג המנגל".

* הפצת קמפיין הקורא לאנשים לא לאכול בעלי חיים ביום העצמאות ימשוך המון תשומת לב וחשיפה תקשורתית שתאפשר לנו להפיץ את המסר למיליונים נוספים.

קמפיינים של שילוט חוצות בקנדה, ארה"ב ואוסטרליה הוכחו כקמפיינים האפקטיביים ביותר. פרסומים מסוג זה מגיעים לכמה שיותר אנשים בזמן הכי קצר וגם לחשיפה תקשורתית ענפה שממשיכה גם לאחר סיום הקמפיין. אנחנו מתרגשים לספר לעולם שהטבעונות כבר לא בשוליים, שכל עוד אנחנו כאן יש קול שצועק למען בעלי החיים. העיצובים לשלט ייבחרו על ידי חברי ויגן אקטיב. נשמח שתיקחו חלק בפרויקט היסטורי זה.

4 תגובות
סימה

רעיון מעולה

איתן

מצוין!
מסכים עם בן שכדאי לבחור עיצוב אחר, אבל רעיון מצוין!

בן

נראה מעולה! בגרסה הסופית כדאי לשים את המלה טבעונות או משהו שיעשה את המסר ברור כי הרבה אנשים וילדים לא מבינים מסר מרומז. אולי כדאי גם לשים עגל או טלה במקום גדי, כי גדי כבר מזוהה כלוגו של ילו ומבלבל.

סער

איזה מדהים!! תודה לכםן!!!!!!!!!!!

הוסף תגובה
0 עידכונים
לקמפיין זה עדיין אין עידכונים.
8 תומכים
יובל, גבעת שמואל

50 ₪

גלעד, חולון

50 ₪

אלעד, באר יעקב

60 ₪

אייל, יהוד מונוסון

35 ₪

אורן, חיפה

50 ₪

יפעת, לוד

35 ₪

עודד, רמת גן

35 ₪

מאיה, רחובות

35 ₪