הטבות: גרינדייט – Greendate

אתר גרינדייט עלה לאוויר באפריל 2016, לאחר עבודה ארוכה ומאומצת ומתוך מחשבה על קהילת הטבעונים והצמחונים ההולכת וגדלה בארץ.

מנהלת האתר היא שלומית לנג, צמחונית בעברה (27 שנים), אשר הפכה לטבעונית בתמיכת אתגר 22+. חובבת חתולים מושבעת.

גרינדייט הוקם על בסיס הידיעה כי החיפוש אחר אהבה וזוגיות מוצלחת מחייב מציאת מכנה משותף בסיסי וחזק בין בני הזוג. היום, כאשר יותר ויותר אנשים מאמצים אורח חיים טבעוני או צמחוני, ברור יותר מתמיד כי קיים צורך אמיתי באתר הכרויות ייחודי לבני הקהילה.

טבעונות וצמחונות הן הרבה יותר מאשר רק שינוי תזונתי. עבור מרבית האנשים, הבחירה באורח חיים זה מבוססת על אידאולוגיה אמיתית ואמונה שהעולם צריך להשתנות. מניעת ניצול והרג של בעלי חיים עומדים בראש מעייניהם של חברי הקהילה, ומאחר ומדובר בנושא כה עמוק ורגיש, מתבקש כי מי שמחפש זוגיות ימצא חצי שני שדומה לו מבחינת הערכים והאידאולוגיה בהם הוא דוגל.

עם זאת,  מסתבר שזו משימה לא פשוטה בכלל: באתרי ההכרויות המיינסטרימים כיום קשה עד בלתי אפשרי לחפש או לסנן מועמדים לפי סוג התזונה שלהם. צמחונים וטבעונים מתמודדים עם קושי ממשי למצוא בני זוג בעלי השקפת עולם דומה, כל עוד הם רוצים למצוא זוגיות מבלי להרגיש שהם צריכים לבצע פשרות באורח החיים שלהם.

גרינדייט הוא הדרך הטובה ביותר לחפש אהבה מבלי להתפשר על הערכים, ולמצוא זוגיות עם בסיס אידאולוגי מוצק ושותפות אמיתית לדרך.

הנרשמים לאתר ממלאים שאלון קצר בו מספר שאלות הנוגעות לאורח החיים שלהם ולהעדפות האישיות שלהם בנוגע לבחירת בן/בת זוג. השאלון כולל שאלות כמו - האם אני טבעוני/צמחוני/ חצימחוני/כמעט טבעוני, מהי התזונה שלי (100% טבעוני, רו פוד, מקרוביוטיקה ועוד), ניתן לספר מאיזו סיבה אני טבעוני, עד כמה אני אקולוגי, וכן שאלות שמשאירות מקום לביטוי אישי.

על בסיס שאלון זה בנוי החיפוש המתקדם באתר, המאפשר לכל משתמש לסנן את תוצאות החיפוש בהתאם להעדפותיו, ולמקד את החיפוש שלו במועמדים מתאימים ככל הניתן.

אנו בשאיפה לצמוח ולגדול ולהמשיך לשרת את הקהילה הצמחונית-טבעונית בצורה הטובה ביותר ולשמש בית אמיתי עבור כל אותם מחפשים שלא מוכנים להתפשר.

השימוש באתר הוא 100% חינם.

 

בקרוב צפויה לעלות לאוויר גם אפליקציה של גרינדייט לניידים.