הטבות: הילה אשחר – מלווה רוחנית מוסמכת

כל פנייה דרך האתר תזכה את הפונה ב - 10% הנחה חיפה ותל אביב |

ליווי רוחני

ישנה עובדה אחת פשוטה שמלווה אותנו מרגע לידתנו; שיום אחד החיים בגוף כפי שאנו מכירים אותם – יסתיימו. הידיעה הזאת יכולה למלא אותנו בחרדה, אנו עשויים להדחיק אותה ככל יכולתנו, או שאנו יכולים להכיר בה בבהירות ולתת לה להצמיח אותנו.

בתקופה של מחלה קשה, בעיקר אם היא מסכנת חיים, שאלת המוות הופכת קרובה וממשית. מחלה, או כל משבר גופני חריף, מאתגרים את הוויית חיינו מכל ההיבטים שלהם: גופניים, רגשיים, חברתיים ורוחניים.

בשנים בהן אני עוסקת בליווי רוחני, נפגשתי עם מאות אנשים אשר מתמודדים עם מחלות או עם אתגרי-הזקנה, והסכמתי להיות איתם שם במקומות כואבים, בודדים או מיואשים. זוהי הסכמה לתמוך בהם בלב פתוח, להקשיב מתוך אכפתיות וקבלה מלאה וגם להיות מקור השראה אשר יכולה לאפשר להם למצוא את משאבי-הרוח שלהם ולהגדיר את משמעות חייהם.

אם הדבר מתאפשר אני פוגשת משפחות או בודדים בביתם או במקום בו הם מאושפזים. בנוסף, אני מנחה קורסים להענקת כלים מתחום התמיכה הרוחנית, מנחה סדנאות בנושא "המוות כמורה רוחני", והרצאות במוסדות ובכנסים.

לאתר ליווי רוחני לחץ כאן

תרפיה הוליסטית – שיטת האור הלבן

משנת 2002 אני עוסקת בתראפיה דרך רגרסיה או בשמה המוכר "שחזור גלגולים". עברתי דרך שיטות שונות ומורים מעוררי השראה בתחומם; מהשיטה ההולוגרפית אשר פותחה בהולנד ע"י רוב וטיניקה, דרך "מסע הנשמות" של מייקל ניוטון שאותו למדתי מד"ר לינדה בקמן.

בשיטת 'האור הלבן' אותה למדתי ישירות משי טובלי אשר פיתח אותה, מצאתי את כל מה שתרפיה טובה אמורה לענות עליו.
מצד אחד היא שיטה מעולה להתפתחות וצמיחה רוחנית אשר מובילה את האדם תוך דקות אל מדיטציה עמוקה, דממה או להקשבה לחוכמה אינסופית. ומאידך, היא שיטה מדויקת לעבודה עם תכולת תת-המודע של האדם, שמאפשרת להכיר אותה, להבין כיצד היא נוצרה ובשלב הבא לשנות ולהתמיר אותה.

טכנולוגיית ההרחבה אשר עומדת בבסיס השיטה, נועדה להוביל את האדם להתרחבות מלאת אושר, ובעיקר להפוך את האדם לסמכות עצמית בלתי מעורערת עבור עצמו.

בגלל הרקע הרב שצברתי בשחזור גלגולים, ההתמחות שלי בשיטה היא בעבודה עם טכניקות לעבודה עם טראומה; בין אם מחיים אלה, או בטראומות שמקורן בחיים קודמים, או כפי שאנו מכנים אותן בשיטה עבודה עם קשרי-זיכרון שמקורם בזיכרונות נסתרים.

לאתר מסע הנשמה לחץ כאן

 אני מקבלת אנשים לתרפיה בקליניקה בחיפה ובתל אביב, ולליווי רוחני ע"פ הצורך.