עזרו לנו להוציא את הרצאת ה-10 מיליון לדרך

100%

1,000,689

מתוך 1,000,000

6753

תומכים

בזכותכם כל אדם שלישי ישנה את אורח חייו ומיליוני בעלי חיים ינצלו

במשך 9 השנים האחרונות אנחנו פועלים במרץ להנגשת טבעונות ולשיפור אורח החיים של טבעונים בארץ ובשנה האחרונה גם בחו"ל. עד היום סימנו בישראל כ-2000 מסעדות ובתי עסק וכ-6000 מוצרים בתו הויגן פרנדלי ובכך הצלחנו להפוך את הטבעונות לנגישה, זמינה ואפשרית לכולם, יותר מאי פעם!
מטרת העל שלנו היא להגיע למסה קריטית של טבעונים ובכך ליצור שינוי חברתי עמוק שיוביל לשינוי המציאות עבור בעלי החיים וכדור הארץ.
כעת הגיע הזמן למנף את כל מה שבנינו בשנים האחרונות ולעשות צעד נוסף ומשמעותי ביותר בדרך להשגת המטרה הזאת –
ניסיון העבר מוכיח שאין דבר יעיל ומוצלח יותר מלעודד אנשים לשנות את הרגלי הצריכה שלהם מאשר הרצאות ויראליות ברחבי הרשת. הסטטיסטיקה מראה שכל אדם שלישי שצופה בהרצאה איכותית בנושא טבעונות מחליט לשנות את אורח חייו לכיוון תזונה מן הצומח. כל אדם שלישי!
מה הגיוני ונכון יותר מאשר ליצור את אחת ההרצאות הסוחפות והמרתקות ביותר שנעשו למען קידום טבעונות ולהפוך אותה, בזכותכם, להרצאה המדוברת ביותר ברשתות החברתיות. כזאת שתשפיע על *מאות אלפי* אנשים ותקרב אותנו משמעותית אל עבר אותה המסה הקריטית.
במשך זמן רב עבדנו על יצירת "ההרצאה המושלמת". תיקנו, מחקנו, שיפרנו, שינינו, וכשזה היה שלם, הבנו – זו ההרצאה המדויקת שאיתה אנחנו צריכים לרוץ.
למה אנחנו כל כך מרוצים ומאמינים בה?
1. היא 100% בגובה העיניים ונטולת שיפוטיות.
2. היא מכילה את כל ההיבטים סביב בחירה באורח חיים טבעוני – מהפן המוסרי, דרך הבריאותי ועד האקולוגי.
3. היא מציגה את השפע העצום שיש לטבעונות להציע.
4. היא מעלה לאנשים את המוטיבציה לכיוון תזונה מן הצומח.
למה אנחנו צריכים אתכם איתנו?
כי הרצאת ה-10 מיליון היא אחד הפרויקטים החשובים והיעילים ביותר שיצרנו אי פעם עבור בעלי החיים והיעד שלנו הוא לא פחות מ-10 מיליון צפיות ברשת!
על מנת שנצליח להגיע לכמות צפיות גדולה כל כך אנחנו צריכים להשקיע סכומי כסף גבוהים על פרסום ושיווק ולכן אנחנו זקוקים לכם לצידנו. בזכות התרומה החודשית שלך ושל עוד אלפי אנשים נוספים נצליח במשימה! וככל שהסכום שנגייס יהיה גבוה יותר כך נוכל להגדיל את השפעת ההרצאה ונסייע ליותר אנשים לאמץ תזונה מן הצומח. אנחנו משוכנעים שאין דרך יעילה וזולה יותר לקדם טבעונות מאשר להשקיע בקידום הרצאות ויראליות של חינוך והסברה. 
₪50
תרומה חודשית
500
צופים בהרצאה
8
אנשים שיפסיקו או יפחיתו אכילת בע"ח
10-20K
בע"ח שהצלת בכל חודש
למה שווה להצטרף אלינו?
כי הפרויקטים שלנו הם בעלי האימפקט הכי רחב שיש ופר שקל שאנחנו מוציאים – אנחנו מצילים אלפי בעלי חיים.
בשנים האחרונות הוצאנו בויגן פרנדלי פרויקטים שהגיעו לתפוצה והכרה בינלאומית, ובסה"כ גרמו למאות אלפי אנשים לשנות את הרגלי הצריכה.
מה הספקנו לעשות? שילטנו את איילון, הובלנו את מצעד בעלי החיים הענק בהיסטוריה, שידרנו פרסומת ברדיו, הקמנו פסטיבלים, קונגרסים ואירועים 100% טבעוניים ולאחרונה הגענו לפריים טיים עם פרסומת ששודרה בעשרות מדינות וגרמה למאות אלפי אנשים להוציא את בעלי החיים מהצלחת. 

לתרום לבעלי חיים זה טוב ונכון, אבל מה מקבלים בתמורה? 

המצטרפים לויגן אקטיב נהנים ממאות הטבות קבועות ומשתנות במגוון בתי עסק, מסעדות, מלונות, מוצרי קוסמטיקה, סופרמרקטים אונליין ועוד. כל המצטרפים מקבלים מארז הצטרפות מדהים עם מוצרים טבעוניים שווים בשווי 300 ש"ח עם שליח עד הבית!

vegan active gift box

איך זה עובד?

מצטרפים
הופכים לחברי ויגן אקטיב באמצעות תרומה חודשית
מעבר אזור בעמוד
תומכים
בוחרים בפרויקט משנה מציאות שיצא אל הפועל בזכותכם
מעבר אזור בעמוד
מקבלים
הטבות במאות בתי עסק ומארז הצטרפות מטורף בשווי 300₪