קמפיינים

טבעונות בחזית

בימים קשים אלו, גם אנחנו בויגן פרנדלי נערכים מחדש. לאור הניסיון הרב שיש לנו בהוצאה לפועל של פרויקטים בסדר גודל בין-לאומי ולאחר שקיבלנו אין ספור פניות מחיילים ואנשי מילואים שנותרו ללא מענה, החלטנו לקחת את הדברים לידיים ולפתוח מערך שלם ומקיף של חלוקת מזון ותמרוקים טבעוניים לכל מי שזקוק להם.

לשם כך - אנחנו צריכים אתכם!
המטרה - להגיע למיליון מנות טבעוניות שיגיעו לעשרות אלפי חיילים. הצטרפו אלינו, לא נוכל לעשות זאת בלעדיכם.

336,073 מתוך 500,000 ₪

משתלטים על דיזנגוף סנטר

את "רביעי טבעוני" בדיזנגוף סנטר אתם בטוח מכירים!
ואם נספר לכם שבשנה אחת יותר ממיליון אנשים יכולים להיחשף לשפע הטבעוני במסגרתו?

אנחנו מתכוונים לחבור לצוות של הסנטר ולעשרות בעלי הדוכנים השווים שכבר שבועות עושים עבודה מדהימה ולהעלות את הכול שלב 🤩
פתיחת דוכן קבוע להסברה טבעונית, העלאת מסרים טבעוניים בתוך ומחוץ לקניון, הפקת הרצאות והקרנות של תכנים אקטיביסטיים לצד היריד, שיפור הנראות, הרחבת ההיצע והמגוון ועוד.
כל אלה עתידים להפוך אלפי אנשים לטבעונים ולחסוך מעל 40 אלף מנות מן החי!

134,815 מתוך 217,000 ₪

ממשיכים לקדם טבעונות בספורט

לפני שנה יצאנו למסע פורץ דרך. במשך עונה שלמה, קידמנו טבעונות למיליוני אוהדים בדרכים שטרם נראו כמותן בישראל. לראשונה קהל אוהדי הספורט הישראלי והאירופאי נחשף למסרים טבעוניים על המגרש, על מדי הקבוצה, על המסכים, דרך האופציות הטבעוניות במזנון, האוכל בחדר ה-VIP ועוד. אבל ההשפעה התרחבה מעבר לאוהדים, שכן השחקנים עצמם נחשפו לטבעונות דרך ארוחות משותפות ואירועים שונים שקיימנו לאורך העונה.

סקר של מכון "מגדם" מצא כי רבע מאוהדי הכדורסל בישראל הפחיתו בצריכת בשר! ולזה - אנחנו קוראים היסטוריה.
בעקבות המסע המדהים הזה, החלטנו שהחיבור עם הפועל מיוחד מידי כדי לסיים אחרי עונה אחת לכן אנחנו רוצים להמשיך לחסות משנה למשך 3 העונות הבאות.
חדר ה-VIP יישאר טבעוני, נמשיך לדאוג לאופציות טבעוניות במזנון, ולהפיץ את המסרים שלנו במשחקים ובאירועים עם הקבוצה - ובשביל זה אנחנו צריכים אתכם!

436,712 מתוך 600,000 ₪

הפרסומת הבאה שלנו בפריים טיים

בשנת 2020 חברי Vegan Active עשו היסטוריה כאשר במהלך הפסקת הפרסומות של גמר תוכנית הריאליטי המובילה "הישרדות", שודרה פרסומת המעודדת טבעונות בפעם הראשונה אי פעם. ככה, על מסך הטלוויזיה של מדורת השבט ובפני מדינה שלמה. פרסומת זו הופקה באמצעות התרומות של 3,700 תומכים וגרמה לשינוי בהרגלי הצריכה של 150K בני אדם!

בחודש מאי של 2022 יצאנו בפרסומת שנייה, בפעם בגמר האירוויזיון! מדובר בפרסומת הראשונה שחיברה בין משבר האקלים לצריכת מוצרים מן החי. גם הפרסומת הזו גרפה תגובות נלהבות וגרמה לנו להבין שאנחנו חייבים להתחיל לגייס לפרסומת שלישית!
אלה היו הפרסומות הראשונות בנושא החשוב הזה אבל הן בוודאי לא האחרונות, לא אם זה תלוי ב-Vegan Active.

443,505 מתוך 700,000 ₪

מהנדסים מזון מן החי אל הצומח

פרויקט מהנדסי המזון של Vegan Active הוא פרויקט מהפכני שעוזר לחברות ענק לשנות את רכיבי המוצרים שלהם כך שהמוצרים שלהם יהיו זולים יותר, באותו הטעם וללא רכיבים מהחי!
בתוך זמן קצר בלבד, פרויקט מהנדסי המזון שלנו הוכיח את עצמו בצורה חסרת תקדים כאשר מאז הקמתו הפכנו עשרות מוצרים לטבעוניים תוך חיסכון של כמיליון ביצים ועשרות אלפי ליטרים של חלב.

ב- 2023 ניקח את זה עוד צעד אחד קדימה ונגיע להנדס מזון עם צוות הרבה יותר רחב ומנוסה שירחיב את פעילות הפרויקט וייכנס לכמה שיותר מפעלים!
אתם יותר ממוזמנים לתמוך בפרויקט הזה כדי להמשיך במהפכה.

552,065 מתוך 700,000 ₪

״הצעד הבא״ – תכנית ליווי בינלאומית ומותאמת אישית!

כולנו עברנו את השלב שבו חיפשנו מענה לשאלות הכי חשובות-
מה אוכלים טבעוני בבית? איפה אוכלים בחוץ? איך שומרים על ערכים תזונתיים? איפה מוצאים נעליים בלי עור? ואיזה בורגר הכי דומה למקור?

החלטנו לפתור לכולנו את הבעיה ולבנות את התוכנית האולטימטיבית,
נגישה ורלוונטית לכל מי שמעוניין להכיר את העולם הטבעוני יותר לעומק ולהתקדם שלב אחד אל עבר היעד התזונתי שלו.

הכל בפלטפורמה אחת - עם ליווי מקצועי מגוון, מתכונים, פיצ'רים ייחודיים כמו הזמנת מצרכים למתכונים השונים, חיבור למסעדות, בלוג עם טיפים, סרטים, עובדות, מה לובשים, וכמובן קהילה תומכת!

1,910,723 מתוך 2,000,000 ₪