קמפיינים

חסות לקבוצה מהליגה הראשונה לאורך עונה שלמה

2022 זו השנה הראשונה בה Vegan Friendly תעניק חסות ראשית לאורך עונה שלמה לקבוצת כדורגל או כדורסל מהליגה הראשונה! אנו מבקשים ליצור את החיבור הזה כדי להוכיח שגם ספורטאים יכולים לבחור באורח חיים טבעוני שלא יפגע בבריאות או בביצועים שלהם אלא רק ישפר אותם.

החסות תכלול הצגת מסר טבעוני על תלבושות הנבחרת, העברת המזנון לתזונה טבעונית, ליווי חלק משחקני הקבוצה בתזונה טבעונית, תיעוד דוקומנטרי של השינויים הגופניים וסיקור תקשורתי נרחב לתהליך שיעלה מודעות לקשר ההדוק בין טבעונות, בריאות וביצועים גופניים.

749,304 מתוך 1,000,000 ₪

מהנדסים מזון מן החי אל הצומח

פרויקט מהנדסי המזון של Vegan Active הוא פרויקט מהפכני שעוזר לחברות ענק לשנות את רכיבי המוצרים שלהם כך שהמוצרים שלהם יהיו זולים יותר, באותו הטעם וללא רכיבים מהחי!
בתוך זמן קצר בלבד, פרויקט מהנדסי המזון שלנו הוכיח את עצמו בצורה חסרת תקדים כאשר מאז הקמתו הפכנו עשרות מוצרים לטבעוניים תוך חיסכון של כמיליון ביצים ועשרות אלפי ליטרים של חלב.

ב- 2022 ניקח את זה צעד אחד קדימה ונגיע להנדס מזון גם בבתי המלון הגדולים והמבוקשים בישראל!
אתם יותר ממוזמנים לתמוך בפרויקט הזה כדי להמשיך במהפכה.

351,729 מתוך 650,000 ₪

אדם וחיה – הפרויקט החינוכי שמגיע לכל המדינה

אין דבר חשוב יותר מחינוך דור העתיד. 'אדם וחיה', הפרויקט החינוכי הותיק שלנו, ששם לעצמו מטרה לחבר אותנו מחדש לבעלי החיים, ממשיך להשתפר ולהתפתח גם השנה! בעזרת מומחי בריאות ואקלים הוספנו מערכי שיעור חדשים שיצטרפו להרצאת המוסר שכבר שינתה את הרגלי צריכה של רבים.

בואו לתמוך בפרויקט שמביט לאנשים בלבן של העיניים ומשנה מציאות. המהפכה כבר כאן, בואו תהיו חלק ממנה.

453,798 מתוך 650,000 ₪