קמפיינים

הפרסומת הבאה שלנו בפריים טיים

חברי ויגן אקטיב הצליחו לעשות היסטוריה, ובפעם הראשונה אי פעם להביא פרסומת העוסקת בתעשיית הבשר למסך הטלוויזיה של מדינה שלמה.
לאחר ההדים והאפקט האדיר שיצרה הפרסומת אנחנו רוצים לעשות זאת שוב, ולגרום לעוד אנשים לעשות את החיבור בין המזון שלהם לבעלי החיים.

718,152 מתוך 750,000 ₪

חסות לקבוצה מהליגה הראשונה לאורך עונה שלמה

2022 זו השנה שבה ויגן פרנדלי הולכת לתת, לראשונה, חסות ראשית לאורך עונה שלמה לקבוצת כדורגל או כדורסל מהליגה הראשונה! ככה נוכיח שגם ספורטאים יכולים וצריכים לבחור בטבעונות שרק משפרת את הבריאות והביצועים. החסות תכלול הצגת מסר טבעוני על תלבושות הנבחרת, העברת המזנון לתזונה 100 אחוז טבעונית, ליווי חלק משחקני הקבוצה בתזונה טבעונית, תיעוד דוקומנטרי של השינויים הגופניים וסיקור תקשורתי נרחב לתהליך שיעלה מודעות לקשר ההדוק בין טבעונות, בריאות וביצועים גופניים.

679,699 מתוך 800,000 ₪

ויגן פרנדלי פורצת לארה"ב!

ב-2022 ויגן פרנדלי תנחת בניו יורק, ובסוף השנה תתרחב גם אל החוף המערבי!
בארה"ב יש כ-350 מיליון אנשים, ולצד החברות המסחריות הגדולות ביותר בעולם שנמצאות שם זה צפוי להגדיל את העשייה שלנו בעשרות מונים. יותר מוצרים ובתי עסק מסומנים, יותר פרויקטים למען בעלי החיים - עד שנגיע לעולם טבעוני!

311,045 מתוך 600,000 ₪

מהנדסי מזון

פרויקט מהנדסי המזון של ויגן אקטיב הוא פרויקט מהפכני שעוזר לחברות ענק לשנות את רכיבי המוצרים שלהם כך שהמוצרים שלהם יהיו זולים יותר, באותו טעם וללא רכיבים מהחי.
בתוך זמן קצר הפרויקט הוכיח את עצמו בצורה חסרת תקדים ומאז התחלת הפרויקט הפכנו עשרה מוצרים לטבעונים תוך חסכון של כמיליון ביצים ועשרות אלפי ליטרים של חלב בשנה. בואו לתמוך בפרויקט הזה כדי שנמשיך במהפכה.

475,357 מתוך 500,000 ₪