קמפיינים

חסות לקבוצה מהליגה הראשונה לאורך עונה שלמה

2022 זו השנה הראשונה בה Vegan Friendly תעניק חסות ראשית לאורך עונה שלמה לקבוצת כדורגל או כדורסל מהליגה הראשונה! אנו מבקשים ליצור את החיבור הזה כדי להוכיח שגם ספורטאים יכולים לבחור באורח חיים טבעוני שלא יפגע בבריאות או בביצועים שלהם אלא רק ישפר אותם.

החסות תכלול הצגת מסר טבעוני על תלבושות הנבחרת, העברת המזנון לתזונה טבעונית, ליווי חלק משחקני הקבוצה בתזונה טבעונית, תיעוד דוקומנטרי של השינויים הגופניים וסיקור תקשורתי נרחב לתהליך שיעלה מודעות לקשר ההדוק בין טבעונות, בריאות וביצועים גופניים.

752,244 מתוך 1,000,000 ₪

הפרסומת הבאה שלנו בפריים טיים

בשנת 2020 חברי Vegan Active עשו היסטוריה כאשר במהלך הפסקת הפרסומות של גמר תוכנית הריאליטי המובילה "הישרדות", שודרה פרסומת המעודדת טבעונות בפעם הראשונה אי פעם. ככה, על מסך הטלוויזיה של מדורת השבט ובפני מדינה שלמה. פרסומת זו הופקה באמצעות התרומות של 3,700 תומכים וגרמה לשינוי בהרגלי הצריכה של 150K בני אדם!

בחודש מאי של 2022 יצאנו בפרסומת שנייה, בפעם בגמר האירוויזיון! מדובר בפרסומת הראשונה שחיברה בין משבר האקלים לצריכת מוצרים מן החי. גם הפרסומת הזו גרפה תגובות נלהבות וגרמה לנו להבין שאנחנו חייבים להתחיל לגייס לפרסומת שלישית!
אלה היו הפרסומות הראשונות בנושא החשוב הזה אבל הן בוודאי לא האחרונות, לא אם זה תלוי ב-Vegan Active.

26,670 מתוך 700,000 ₪

מהנדסים מזון מן החי אל הצומח

פרויקט מהנדסי המזון של Vegan Active הוא פרויקט מהפכני שעוזר לחברות ענק לשנות את רכיבי המוצרים שלהם כך שהמוצרים שלהם יהיו זולים יותר, באותו הטעם וללא רכיבים מהחי!
בתוך זמן קצר בלבד, פרויקט מהנדסי המזון שלנו הוכיח את עצמו בצורה חסרת תקדים כאשר מאז הקמתו הפכנו עשרות מוצרים לטבעוניים תוך חיסכון של כמיליון ביצים ועשרות אלפי ליטרים של חלב.

ב- 2022 ניקח את זה צעד אחד קדימה ונגיע להנדס מזון גם בבתי המלון הגדולים והמבוקשים בישראל!
אתם יותר ממוזמנים לתמוך בפרויקט הזה כדי להמשיך במהפכה.

492,209 מתוך 650,000 ₪