קמפיינים

הפרסומת הבאה שלנו בפריים טיים

חברי ויגן אקטיב הצליחו לעשות היסטוריה, ובפעם הראשונה אי פעם להביא פרסומת העוסקת בתעשיית הבשר למסך הטלוויזיה של מדינה שלמה.
לאחר ההדים והאפקט האדיר שיצרה הפרסומת אנחנו רוצים לעשות זאת שוב, ולגרום לעוד אנשים לעשות את החיבור בין המזון שלהם לבעלי החיים.

709,282 מתוך 750,000 ₪

חסות לקבוצה מהליגה הראשונה לאורך עונה שלמה

2022 זו השנה שבה ויגן פרנדלי הולכת לתת, לראשונה, חסות ראשית לאורך עונה שלמה לקבוצת כדורגל או כדורסל מהליגה הראשונה! ככה נוכיח שגם ספורטאים יכולים וצריכים לבחור בטבעונות שרק משפרת את הבריאות והביצועים. החסות תכלול הצגת מסר טבעוני על תלבושות הנבחרת, העברת המזנון לתזונה 100 אחוז טבעונית, ליווי חלק משחקני הקבוצה בתזונה טבעונית, תיעוד דוקומנטרי של השינויים הגופניים וסיקור תקשורתי נרחב לתהליך שיעלה מודעות לקשר ההדוק בין טבעונות, בריאות וביצועים גופניים.

669,616 מתוך 700,000 ₪

מהנדסי מזון

פרויקט מהנדסי המזון של ויגן אקטיב הוא פרויקט מהפכני שעוזר לחברות ענק לשנות את רכיבי המוצרים שלהם כך שהמוצרים שלהם יהיו זולים יותר, באותו טעם וללא רכיבים מהחי.
בתוך זמן קצר הפרויקט הוכיח את עצמו בצורה חסרת תקדים ומאז התחלת הפרויקט הפכנו עשרה מוצרים לטבעונים תוך חסכון של כמיליון ביצים ועשרות אלפי ליטרים של חלב בשנה. בואו לתמוך בפרויקט הזה כדי שנמשיך במהפכה.

458,772 מתוך 500,000 ₪

הרצאת ה-10 מיליון

אנחנו גאים ומתרגשים להציג בפניכם את הרצאת ה-10 מיליון המועברת ע״י עמרי פז, מנכ״ל ויגן פרנדלי.
הרצאת ה-10 מיליון היא בין הכלים הכי חשובים ואפקטיביים בארגז ההסברה הטבעונית שלכם, מזמינים אתכם לצפות ולהפיצה בכל הכוח:

☆ 33% מהצופים בה מצהירים כי ישנו את אורח חייהם לעבר תזונה מן הצומח!
☆ מבדיקות שערכנו, 95% המליצו לחברים ומשפחה לצפות בהרצאה!
☆ היא 100% בגובה העיניים ונטולת שיפוטיות מכל סוג.
☆ היא מכילה את כל ההיבטים סביב בחירה באורח חיים טבעוני - מהפן המוסרי, דרך הבריאותי ועד האקולוגי. ככה שכל אחד יכול להתחבר אליה.

קיבלנו כל כך הרבה תגובות חיוביות על ההרצאה בקרב קבוצות מיקוד, ואנחנו יכולים להגיד לך בלב שלם שהיא כולה בגובה העיניים, אינה יוצרת הרתעה או סלידה, בדיוק להפך. ההרצאה הזאת חוצה לבבות ומצליחה לגעת בכולם - חברים, בני משפחה, קולגות לעבודה, מורים ומורות, הרגישו בנוח להפיץ אותה בקרב מכרים ומשפחה שאינם טבעונים עדיין.

הגיע הזמן של כולנו להפיץ את ההרצאה בכל הכוח, ולהפוך אותה להרצאה המדוברת ביותר אי פעם ברשתות החברתיות. על כל שישה אנשים שתעבירו אליהם את ההרצאה, חייהם של שניים מתוכם עשויים להשתנות.

בזכותכם נעשה את זה.

680,001 מתוך 1,000,000 ₪